Akcesoria piknikowe

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem
Razem produkty:
Razem
Namiot biały - 3x3 m Zobacz większe

Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Dostarczony produkt może delikatnie różnić się od przedstawionego powyżej.

Namiot biały - 3x3 m

Namiot

  • namiot 3 x 3 m
  • kolor biały
  • stalowa konstrukcja
  • nieprzemakalna płachta
  • w zestawie 3 boki i dach

Wypożyczalnia namiotów

Nasza propozycja dotyczy wynajmu białego namiotu o wymiarach 3x3 metry. Tego rodzaju sprzęt piknikowy jest niezbędnym elementem w ramach zapewniania zaproszonym gościom najbardziej dogodnych warunków uczestnictwa na organizowanym wydarzeniu. Biały, klasyczny namiot, wykonany w całości z trwałego i nieprzemakalnego materiału, wsparty na stalowej konstrukcji sprawdzi się idealnie w każdych warunkach pogodowych. Nasza wypożyczalnia namiotów oferuje jego wynajem na wszelkiego rodzaju eventy organizowane w plenerze. Już nie trzeba martwić się deszczem, wiatrem czy żarem lejącym się z nieba – namiot da całkowitą ochronę.

Biały namiot jest na tyle uniwersalny, że można go wykorzystać w ramach organizacji wszelkich imprez na świeżym powietrzu. Sprawdzi się doskonale podczas festynów rodzinnych, na których atrakcją są rozmaite warsztaty dla dzieci i dorosłych, ale też podczas wystawnego bankietu w ogrodzie. Wypożyczalnia namiotów oferuje go też na targi, wystawy, pikniki, wydarzenia, w których główną rolę ogrywają kulinaria. Tak naprawdę tego rodzaju namiot stanowi odpowiednią ochronę i zapewni bezpieczeństwo w czasie każdego wydarzenia, które odbywa się „pod chmurką”.

Dlaczego nasza wypożyczalnia namiotów jest godna zaufania?

Jesteśmy firmą, która od lat oferuje wynajem rozmaitych sprzętów kuchennych, piknikowych, bankietowych i innych, które stają się niezbędne w celu organizacji jakiegokolwiek eventu. Z nami uda się każda impreza, bo zapewniamy kompleksową obsługę.

Współpraca z wypożyczalnią jest korzystnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą realizować kosztownych inwestycji na sprzęt, który użyją okazjonalnie. Chcąc jednocześnie zorganizować imprezę na najwyższym poziomie, należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Właśnie taki oferujemy, a biały namiot, który sprawdzi się doskonale podczas różnego typu wydarzenia organizowanego w plenerze, jest tego najlepszym przykładem.

Zachęcamy Państwa do poznania naszej szczegółowej oferty. Z nami każda uroczystość odniesie pełen sukces.

13.1.5

290,00 zł

pfr