Odzież

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem
Razem produkty:
Razem
na stronę

Oferujemy Państwu szeroki wybór elementów ubioru, który jest niezbędny w każdej profesjonalnej kuchni. W tej kategorii proponujemy kamizelki kelnerskie, zapaski i fartuchy kucharskie. W ofercie znajdują się też elementy dodatkowe, takie jak muchy, krawaty oraz czapki kucharskie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wizerunek personelu. Dla firm cateringowych oraz lokali restauracyjnych proponujemy ubiór gastronomiczny. Wynajem poszczególnych części garderoby rozwiąże problem ujednolicenia stroju obsługi w czasie trwania firmowego eventu, wesela czy innego rodzaju wydarzenia, podczas którego gościom serwowane są rozmaite potrawy.

Jeśli szukają Państwo najlepszej jakości strojów kelnerskich oraz kucharskich, to nasza firma właśnie takie oferuje. Wystarczy wejść w poszczególne zakładki produktów, by poznać ich szczegółową specyfikację. Do Państwa dyspozycji oddajemy intuicyjny sklep internetowy, dzięki któremu można nabyć dowolny ubiór gastronomiczny. Wynajem Warszawa jeszcze nigdy nie był taki prosty. Warto poznać też naszą ofertę cenową, która jest konkurencyjna względem propozycji innych firm. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem. Zachęcamy do współpracy, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Spełnimy nawet te najbardziej wymagające. Z nami każda uroczystość będzie pełnym sukcesem.

pfr