Sprzęt kuchenny

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem
Razem produkty:
Razem

Prestashop Modules
Szafa bankietowa Rieber BKW 1x GN 2/1 Zobacz większe

Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Dostarczony produkt może delikatnie różnić się od przedstawionego powyżej.

Szafa bankietowa RIEBER

  • Elektroniczne sterowanie temperatury +30 do +100 stopni C z wydajnym wentylatorem, regulacja wilgotności.
  • Wygodna obsługa - cztery koła o średnicy 200 mm w tym 2 z blokadą
  • 18 par szyn na GN 2/1 lub 2 x GN 1/1 z odstępem 70 mm między szynami
  • mieści 36 GN 1/1
  • Wymiary gabarytowe: 777 x 837 x 1712 mm, waga: 120 kg
  • Zasilanie: 230V - 2250W

Nasza kolejna propozycja to szafa na czterech kółkach, która sprawdzi się doskonale na wszelkiego rodzaju bankietach i innych uroczystościach, w których serwowane są ciepłe potrawy. Sprzęt tego rodzaju pozwoli obsłudze przechowywać i serwować idealnie świeże i podgrzane dania. Szafa grzewcza wynajem, którą oferujemy posiada elektroniczne sterowanie temperatury – umożliwia grzanie produktów spożywczych od 30 do nawet 100 stopni C.

Niewielkie gabaryty, porządne wykonanie i klasyczny design sprawi, że szafa bankietowa może stać się jednym z głównych sprzętów do obsługi najbardziej eleganckiego przyjęcia. Komfort pracy i ogromną wygodę zapewniają również cztery kółka, dzięki czemu szafa grzewcza wynajem może zmieniać swoje położenie.

Zachęcamy Państwa do poznania naszej szczegółowej propozycji, bo proponujemy nie tylko szafy grzewcze. Wynajem dotyczy również innych sprzętów niezbędnych w kuchni. Oferujemy kompleksowe wyposażenie części gastronomicznej organizowanego eventu. Wynajem znacznie obniża koszty organizacji i minimalizuje konieczność realizacji inwestycji na urządzenia, których używamy tylko sporadycznie. Szafy grzewczy wynajem jest w takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem.

7.1.15

500,00 zł

pfr