Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem
Razem produkty:
Razem

Udany PIKNIK!

Okres wakacyjny przynosi ze sobą nowe i warte rozważenia możliwości dla restauratorów i hotelarzy. Nawet najmniejszy ogródek czy taras można bowiem w tym czasie wykorzystać na organizację pikniku. Nie od dziś wiadomo, że goście chętnie skorzystają z opcji spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Doskonałą i dobrze widzianą propozycją są zatem zamknięte lub ogólnodostępne eventy okolicznościowe w formie właśnie imprezy piknikowej. Kiedy miejsca jest naprawdę dużo – trzeba pomyśleć o namiotach i ławach piwnych. Kiedy teren ma ograniczenia – kuszące wydają się być leżaki dla gości. W każdym zaś przypadku warto postawić na grilla i watę cukrową dla najmłodszych. Organizacja pikniku nie oznacza na szczęście dużej inwestycji w sprzęt.

Ławy piwne – wygodne rozwiązanie

Podczas pikniku nie może oczywiście zabraknąć miejsc siedzących i stołów dla gości. Przynajmniej dla części z nich (w opcji rotującej) trzeba zagwarantować możliwość wygodnego zjedzenia posiłku – na przykład z grilla. Na trawę, piasek, beton szkoda jest wystawiać ładne, restauracyjne krzesła i stoły, ponieważ mogłyby ulec zniszczeniu. Dlatego wypożyczalnia GMS oferuje najlepsze rozwiązanie na piknik – ławy piwne. W komplecie jest ława (czyli stół) oraz dwie ławeczki. Można zdecydować się na klasyczny komplet piwny o wymiarze 2,2m z drewnianym blatem lub opcję bardziej wyszukaną jaką jest ława piwna – biała o długości 2 metrów. Natomiast w sytuacji, kiedy piknik ma mieć bardziej elegancki wydźwięk lub po prostu brakuje miejsca warto rozważyć wypożyczenie stołu barowego z drewnianym blatem. 

Leżaki – chillout na świeżym powietrzu

Wiele osób marzy latem, by móc się wygodnie położyć na leżaku i wystawić buzię do słońca. Nie każdy ma taką możliwość, dlatego z przyjemnością skorzystają z takiej opcji w restauracji lub w hotelu. Wystawienie leżaków podczas organizowanego pikniku jest gwarancją ich popularności! A w Gastro Magic można w bardzo korzystnej cenie wypożyczyć klasyczne, białe leżaki oraz dwuosobowe leżaki DUO w kolorze granatowym. 

pfr