Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem
Razem produkty:
Razem

Magiczne Walentynki!

Magiczne Walentynki!

Dzień zakochanych jest corocznym świętem przypadającym na 14 lutego. To również okazja do obdarowania upominkiem kogoś dla nas bardzo ważnego oraz do podkreślenia wartości naszego uczucia. Mimo tego, że miłość trzeba pielęgnować każdego dnia w roku, to na pewno chcielibyśmy aby walentynkowe chwile były tymi godnymi zapamiętania i aby nasza druga połówka cieszyła się nimi razem z nami - poczuła szczerość naszych starań.

Dlaczego więc nie poświęcić odrobinę więcej energii i czasu na przygotowanie czegoś bajecznego ?

Tutaj liczą się detale. Żeby przygotować wspaniałą kolację, nie wystarczy trafić w gusta kulinarne ukochanej osoby. W takim przypadku z pomocną radą i ogromnym asortymentem gastronomicznym przychodzi Wypożyczalnia Gastro Magic Service. Różnego rodzaju, najwyższej jakości porcelana i szkło oraz sztućce będą miały niepowtarzalny wygląd, idealnie wkomponują się w najbardziej kreatywne pomysły kulinarne. W ofercie GMS znajdą Państwo najlepszy i największy wybór zastawy stołowej. Produkty  wielu uznanych na rynku producentów w tym między innymi: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking, Hepp, St James, Zenix, Hamilton Beach, Unox, Ambition, Dibbern, Fine Dine, Tafelstern, Alva, Nachtmann, Hepp i inne.

Walentynki ostatnimi czasy przybrały nowoczesną odsłonę, gdyż nie obchodzą ich tylko osoby świeżo zakochane. Jest to po prostu dobra okazja do zorganizowania imprezy w gronie znajomych. Przecież można ten dzień wykorzystać na dzielenie się miłością każdego rodzaju. Gastro Magic Service proponuje czerwoną porcelanę, szkło do fantazyjnych drinków, a na deser fontanny czekoladowe z jednym bądź dwoma rodzajami czekolady, które będą efektownym i słodkim dopełnieniem eventu. 

pfr