Uwaga, zmiana cen!

Informujemy, że od dnia 20.09.2021r. obowiązują nowe ceny.
*Cennik może być aktualizowany w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej ze wzrostem cen, które mocno rzutują na prowadzoną działalność.

na stronę

W ofercie naszej wypożyczalni gastronomicznej znajdą Państwo również szeroki wybór tekstyliów, które staną się ważnym elementem dekoracyjnym w czasie każdej uroczystości. W tej kategorii prezentujemy skertingi różnego rodzaju – różnią się materiałem, rozmiarem, kształtem, czy kolorem. Tutaj znajdą Państwo również obrusy, serwety bankietowe, opaski na krzesła, czy nakładki na stół. Wynajem warszawa to doskonały sposób na zapewnienie idealnej oprawy całego wydarzenia bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych na zakup sprzętu.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy sklep internetowy, dzięki któremu wypożyczanie potrzebnych elementów wyposażenia gastronomicznego może teraz przebiegać szybko i w pełnym komforcie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą tekstyliów. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zadbamy o to, by organizowane wydarzenie cieszyło się pełnym sukcesem i zadowoleniem ze strony zaproszonych gości.

pfr