Uwaga, zmiana cen!

Informujemy, że od dnia 20.09.2021r. obowiązują nowe ceny.
*Cennik może być aktualizowany w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej ze wzrostem cen, które mocno rzutują na prowadzoną działalność.

na stronę

W tej kategorii zamieściliśmy stoły cateringowe, jakie znajdują się w naszej ofercie. Jeśli planują Państwo organizację wydarzenia z udziałem mniejszej bądź większej liczby gości, to nasza wypożyczalnia stołów jest strzałem w 10. Nasza propozycja jest idealna na eventy firmowe, eleganckie bankiety, rodzinne pikniki na świeżym powietrzu, wesela, czy organizację hucznych urodzin.

Dysponujemy szeroką ofertą stołów o różnych wymiarach, kształtach i materiałach, z których zostały wykonane. Aby wydarzenie odniosło pełny sukces, a goście mogli w największym komforcie w nim uczestniczyć, wcale nie trzeba wydawać kroci na akcesoria koniecznego wyposażenia. Jeśli organizują Państwo przyjęcia okolicznościowe, to wypozyczalnia stolow jest rozwiązaniem idealnym, które minimalizuje koszty. Nie trzeba kupować tego rodzaju akcesoriów, można je wynająć na dogodny czas.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jaką jest wypożyczalnia stołów. Warszawa to miasto pełne wymagających klientów i właśnie do takich kierujemy naszą propozycję. Warto poznać specyfikację każdego produktu i skorzystać z wygodnego sklepu internetowego. Naszym ogromnym atutem jest też konkurencyjna cena i sprawność obsługi. Już niedługo sami się o tym Państwo przekonają. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni stołów na uroczystości wszelkiego rodzaju.

pfr