Uwaga, zmiana cen!

Informujemy, że od dnia 20.09.2021r. obowiązują nowe ceny.
*Cennik może być aktualizowany w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej ze wzrostem cen, które mocno rzutują na prowadzoną działalność.

na stronę

Witamy w kategorii „Krzesła”. Tutaj znajdą Państwo szeroki wybór rozmaitych siedzisk. Proponujemy wypożyczenie krzeseł konferencyjnych, bankietowych, składanych, czy hokerów. W naszej ofercie znajdują się też pokrowce na krzesła, idealne na eleganckie przyjęcia.

Zachęcamy do poznania naszej oferty. Wypozyczalnia krzesel dysponuje siedziskami o różnym rozmiarze, kolorze, o różnej funkcjonalności. Klikając „więcej” przy odpowiednim produkcie, poznają Państwo szczegółową specyfikację – materiał, kształt, funkcjonalność, przeznaczenie.

Udostępniamy również sklep online, dzięki czemu mogą Państwo w pełni cieszyć się wynajmem proponowanych wyrobów. Potrzebna jest duża ilość reprezentacyjnych krzeseł na wielogodzinną konferencję? Poszukiwane są pokrowce na krzesła? Wynajem jest opcją idealną. Pozwoli na łatwą i kompletną organizację każdego wydarzenia, ale też ograniczy koszty. Już nie trzeba kupować ogromnej ilości siedzisk i wydawać na to ogromnych pieniędzy. Teraz funkcjonuje wypożyczalnia krzeseł. Warszawa i cała Polska może z tej opcji korzystać do woli. Serdecznie zapraszamy organizatorów każdego rodzaju eventu do przejrzenia naszej oferty.

Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a nasze krzesła sprawią, że goście organizowanego wydarzenia będą mieli okazję miło, a przede wszystkim wygodnie spędzić czas.

pfr