Akcesoria eventowe

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem
Razem produkty:
Razem
Parasol grzewczy elektryczny 194x210 cm, 2kW/230V Zobacz większe

Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Dostarczony produkt może delikatnie różnić się od przedstawionego powyżej.

Parasol grzewczy elektryczny 194x210 cm, 2kW/230V

Parasol

 • elektryczny parasol grzewczy
 • wydajne, kierunkowe i natychmiastowe ogrzewanie
 • bezgłośny oraz bezwonny
 • aluminiowa powierzchnia odbijająca
 • kratka ochronna zabezpieczająca elementy grzejne
 • wysokość: 194 - 210 cm (regulowana bezstopniowo)
 • wysokość całkowita 229 cm
 • bezpieczny i solidny stojak
 • 2 ustawienia mocy (1000W / 2000W)
 • zasilanie sieciowe: 220–240 V
 • średnica cokołu: 46 cm

Parasole grzewcze wynajem

Okazuje się, że imprezę na świeżym powietrzu można organizować nie tylko w sezonie letnim, ale nawet wtedy, gdy pogoda serwuje nam niższe temperatury. Aby zaproszeni goście odczuwali pełen komfort uczestniczenia w takim wydarzeniu, oferujemy parasol grzewczy. Wynajem takiego sprzętu sprawi, że w plenerze – na przykład w ogrodzie, na patio, w ogrodzie zimowym czy na tarasie będzie zawsze ciepło.

Taki sprzęt sprawdzi się również wieczorami oraz wtedy, gdy pogoda nagle płata nam figle. Jego zalety docenią wszyscy uczestnicy uroczystości pod gołym niebem i w pomieszczeniach, w których nie ma ogrzewania.

Dlaczego warto wybrać nasz parasol grzewczy wynajem?

Oferujemy Państwu najlepsze parasole grzewcze. Wynajem takiego sprzętu zapewni pełen komfort uczestniczenia w plenerowej imprezie. Warto zwrócić uwagę na jego specyfikację. Parasol grzewczy wynajem jest elektryczny. Do tego natychmiast ogrzewa, nie traci się czasu na dogrzanie pomieszczenia czy strefy na zewnątrz. Parasol jest wydajny i cichy, nie wydaje również zapachów. Posiada kratkę ochronną, która izoluje elementy grzewcze. Ma stabilny stojak. Co ciekawe, jego wysokość można regulować w ramach indywidualnych potrzeb (od 194 cm do 210 cm).

Wszyscy organizatorzy, którzy martwią się niesprzyjającą aurą albo chłodnym patio czy tarasem zimowym, mają teraz atrakcyjne rozwiązanie – to parasole grzewcze. Wynajem sprawi, że nie trzeba w tym celu realizować kosztownej inwestycji. To świetna opcja dla tych, którym taki parasol jest potrzebny jedynie okazjonalnie. Jedno jest pewne, organizatorzy eventów zyskują pełen komfort, jaki mogą ofiarować zaproszonym gościom, przy minimalnych wydatkach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Proponujemy na wynajem różne modele parasoli grzewczych. Nasza wypożyczalnia dysponuje również innymi elementami, które stają się niezbędne w celu organizacji różnego rodzaju uroczystości. Z nami każda impreza z gastronomią tle odbędzie się na najwyższym poziomie. A przecież właśnie na tym zależy wszystkim organizatorom.

13.1.18

120,00 zł

pfr