Sobota niedziela nieczynne. Zapraszamy w poniedziałek w godz. 8-16. W przypadku nagłych i niespodziewanych realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji również poza godzinami czynnej wypożyczalni i kontakt z numerem 502 645 921.

TRANSPORT:

Własne zaplecze logistyczne pozwala nam dostarczyć sprzęt, w każde wskazane przez Ciebie miejsce, zarówno w kraju jak i zagranicą. Koszt transportu obliczany jest indywidualnie, na podstawie zamówienia i wskazania miejsca oraz czasu dostawy. 
Jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz.

DOSTARCZYMY, ROZSTAWIMY, ODBIERZEMY.

Zapraszamy do współpracy.


transport@gastrowypozyczalnia.pl

ZWROTY:

Szanowni Klienci, dbając o Wasz czas jak i o sprawność przebiegu zwrotu sprzętu, (szczególnie w godzinach nocnych), przygotowaliśmy małą ściągawkę, która z pewnością, ułatwi nam współpracę. Asortyment odbieramy brudny i posegregowany, oraz pozbawiony resztek jedzenia i napoi.

SZKŁO:

kieliszki, szklanki, dzbanki, karawki segregujemy w odpowiednie raki, stopką, denkiem do góry,JEDNYM RODZAJEM !!!Nie mieszamy np.: szkła do wina ze szkłem do szampana.

TALERZE:

Wielkością - główne, zakąskowe, deserowe, spodki. Sugerujemy wstawiać je pionowo w odpowiednie pojemniki JEDNYM RODZAJEM !!! Nie mieszamy np.: talerzy zakąskowych ze spodkami.

FILIŻANKI i BULIONÓWKI:

Układamy w rządki, w odpowiednie pojemniki JEDNYM RODZAJEM !!! Nie mieszamy filiżanek z bulionówkami, talerzami i szkłem w pojemniku.

SZTUĆCE:

pakujemy w pojemniki luzem ale JEDNYM RODZAJEM !!! Kazdy pojemnik to inny rodzaj sztućca.

NIE MIESZAMY ASORTYMENTU W POJEMNIKACH - DZIĘKUJEMY


pfr