Od 26.04 (poniedziałek) pracujemy w godzinach 8:00-18:00. W soboty w godzinach 8:00-13:00. Zapraszamy!

Szanowni klienci milo nam poinformować, iż pracujemy dla Was w systemie ciągłym  to znaczy, że będzie możliwość odbioru i zwrotu sprzętu przez całą dobę. 

Z tymże aby sprzęt był przygotowany do odbioru:

  • Zamówienie  WCZEŚNIEJ ( w godz. 8-18:00) musi być potwierdzone przez BOK
  • Prosimy również Z WYPRZEDZENIM  ( w godz.8-18:00) informować nas o planowanych zwrotach sprzętu
Twoja impreza jest dla nas równie ważna jak dla Ciebie!

Gastro Magic Service to największa w Polsce wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego,konferencyjnego i piknikowego.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i zdecydowanym liderem w branży. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego od 1988 roku. Powstała z pasji do gastronomii i z potrzeby wynikającej z rynku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić klientowi profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w doborze sprzętu na każdy rodzaj imprezy. Czy jest to mała kameralna impreza w ogrodzie, czy też ekstrawagancka kolacja „Black Tie” na 500 osób, czy impreza firmowa, piknik na 10.000 osób czy nawet koktajle na 20.000 osób. My zapewniamy to czego Ty potrzebujesz.

W naszej ofercie znajdziecie najlepszy i największy wybór zastawy stołowej: porcelany, profesjonalnego szkła, sztućców, bielizny, stołów, krzeseł i różnego rodzaju sprzętów kuchennych i piknikowych czy ogrodowych. Współpracujemy z wieloma uznanymi na rynku producentami w tym między innymi są to takie marki jak: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking, Hepp, St James, Zenix, Hamilton Beach, Unox.

Własna logistyka, ponad 30 samochodów pozwala nam na dostawę zamówionego sprzętu w każde miejsce w całej Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza najnowsza oferta jak również do współpracy.


Regulamin Wypożyczalni jest dostępny do pobrania tutaj.


pfr