Uwaga, zmiana cen!

Informujemy, że od dnia 20.09.2021r. obowiązują nowe ceny.
*Cennik może być aktualizowany w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej ze wzrostem cen, które mocno rzutują na prowadzoną działalność.

Namiot niebieski – 3x3 m Zobacz większe

Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Dostarczony produkt może delikatnie różnić się od przedstawionego powyżej.

Namiot niebieski – 3x3 m

Namiot

  • namiot 3 x 3 m
  • kolor niebieski
  • stalowa konstrukcja
  • nieprzemakalna płachta
  • w zestawie 3 boki i dach

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości namiot niebieski o wymiarach 3x3 m. To niewielkie zadaszenie, które idealnie sprawdzi się podczas organizacji różnego rodzaju wydarzeń plenerowych. Stoisko prezentacyjne podczas targów, punkt handlowy lub usługowy w miejskim parku albo miejsce rozrywki w trakcie rodzinnego pikniku w plenerze. To tylko kilka zastosowań tego uniwersalnego sprzętu.

Nasza wypożyczalnia namiotów proponuje namiot niebieski z trzema bokami i zadaszeniem z w pełni nieprzemakalnej płachty. Całość zostaje wsparta na stalowej konstrukcji, co zapewnia stabilność i najlepszą ochronę.

Wypożyczalnia namiotów w swojej ofercie posiada również inne namioty. Warto poznać naszą szczegółową ofertę i wybrać sprzęt, który będzie w pełni spełniać Państwa oczekiwania. Z nami każda impreza w plenerze będzie udana bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy do współpracy.

13.1.6

290,00 zł

pfr