Uwaga, zmiana cen!

Informujemy, że od dnia 20.09.2021r. obowiązują nowe ceny.
*Cennik może być aktualizowany w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej ze wzrostem cen, które mocno rzutują na prowadzoną działalność.

na stronę

Dobra kawa jest nierzadko wyznacznikiem odpowiednio rozpoczętego dnia. Czarny napój jest obowiązkowym elementem podczas każdego spotkania – kawę pijamy przecież w czasie ważnych rozmów biznesowych i na rodzinnych uroczystościach. Jeśli organizują Państwo jakiekolwiek wydarzenie, to ekspres kawowy jest jego podstawą.

Na szczęście nie trzeba go kupować i wydawać kroci. Nasza wypożyczalnia chętnie udostępni wysokiej jakości ekspres do kawy. Wynajem warszawa jest możliwy w sposób dogodny, szybki i komfortowy. Zawsze wtedy, gdy chcą Państwo raczyć swoich gości aromatyczną kawą najlepszej jakości. Oprócz sprzętu proponujemy także różne rodzaje kawy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W tej kategorii zamieściliśmy dokładny opis oferowanych przez nas sprzętów, dzięki czemu nasz klient może wybrać odpowiedni ekspres do kawy. Wynajem sprawi, że każde spotkanie odniesie pełen sukces, a nasz klient nie wyda na niego dużych pieniędzy. Wypożyczenie tego rodzaju urządzeń jest możliwe zawsze w razie potrzeby. Zawsze po to, by móc wypić mocną kawę i zyskać energię na cały dzień. Co więcej, dobra kawa w biznesie to punkt priorytetowy, który może wpływać na wizerunek firmy – nie można o tym zapominać w czasie ważnych negocjacji czy podczas organizacji konferencji.

pfr