Od 26.04 (poniedziałek) pracujemy w godzinach 8:00-18:00. W soboty w godzinach 8:00-13:00. Zapraszamy!

Na eleganckie przyjęcia proponujemy Państwu szeroki asortyment szkła. Nasza oferta to nie tylko wynajem kieliszków do szampana, ale również innego rodzaju naczyń. W tej kategorii znajdą Państwo wyroby szklane firm, takich jak Pol Szkło, Riedel, czy Spiegelau.

Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty. Nasza wypożyczalnia dysponuje kieliszkami do szampana, wina, wódki, likierów, czy szklankami do whisky i softów. Dostarczymy Państwu kompletne zestawy somelierskie, wyposażymy największe wydarzenie z udziałem kulinariów, zapewnimy zastawę najwyższej jakości.

Dysponujemy szerokim wyborem szkła. W zależności od charakteru imprezy mogą Państwo dobrać odpowiednie naczynia. Riedel oferuje szeroki wybór kieliszków. Chef&Sommelier to również propozycja na wykwintne bankiety czy huczne wesela. Wystarczy zerknąć na naszą ofertę tych marek, by sprawdzić wyjątkowy wygląd wyrobów.

Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy. Teraz można dogodnie wypożyczać dowolną ilość szklanych naczyń. Wystarczy wejść w poszczególną kategorię i wybrać dany produkt. Opcja „więcej” pozwala poznać szczegółową charakterystykę każdego kieliszka oraz cenę jego wypożyczenia, co znacznie podnosi komfort wypożyczania.

Teraz planowanie i organizacja każdej uroczystości jest dużo prostsze. Co więcej, nasza wypożyczalnia gwarantuje dostarczenie praktycznie każdej ilości szklanych naczyń. Nie tylko zapewnia to komfort zabawy każdego gościa, ale również minimalizuje koszty związane z realizacją imprezy. Zapraszając kilkadziesiąt osób, nie trzeba już kupować zastawy, można ja wynająć.

Warto również pamiętać o jakości oferowanych przez nas produktów. Kieliszki Natchmann czy Orrefors to wysoka półka, patrząc na wszystkich producentów szklanej zastawy stołowej. Z nami każdy event zakończy się pełnym sukcesem. Jeśli szukasz kieliszki do szampana – wynajem dużej ilości takich naczyń będzie najlepszym rozwiązaniem.

pfr